IMC1812BN101J
Dale / VishayDale / Vishay
IMC1812BN101J Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: IMC1812BN101J
Manufacturer/Brand: Dale / Vishay
Product description FIXED IND 100UH 110MA 8 OHM SMD
Datasheets: IMC1812BN101J.pdf
  • Message
Specifications of IMC1812BN101J
Part Number IMC1812BN101J Manufacturer Dale / Vishay
Description FIXED IND 100UH 110MA 8 OHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant