ILSB1206ER120K
Dale / VishayDale / Vishay
ILSB1206ER120K Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: ILSB1206ER120K
Manufacturer/Brand: Dale / Vishay
Product description FIXED IND 12UH 15MA 1.05 OHM SMD
Datasheets: ILSB1206ER120K.pdf
Reference Price (In US Dollars)
3000 pcs
6000 pcs
  • Message
Specifications of ILSB1206ER120K
Part Number ILSB1206ER120K Manufacturer Dale / Vishay
Description FIXED IND 12UH 15MA 1.05 OHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant