ILSB1206ER100K
Dale / VishayDale / Vishay
ILSB1206ER100K Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: ILSB1206ER100K
Manufacturer/Brand: Dale / Vishay
Product description FIXED IND 10UH 25MA 1 OHM SMD
Datasheets: ILSB1206ER100K.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Message
Specifications of ILSB1206ER100K
Part Number ILSB1206ER100K Manufacturer Dale / Vishay
Description FIXED IND 10UH 25MA 1 OHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant