ILSB0805ER1R0K
Dale / VishayDale / Vishay
ILSB0805ER1R0K Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: ILSB0805ER1R0K
Manufacturer/Brand: Dale / Vishay
Product description FIXED IND 1UH 50MA 400 MOHM SMD
Datasheets: ILSB0805ER1R0K.pdf
Reference Price (In US Dollars)
4000 pcs
8000 pcs
  • Message
Specifications of ILSB0805ER1R0K
Part Number ILSB0805ER1R0K Manufacturer Dale / Vishay
Description FIXED IND 1UH 50MA 400 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant