ILSB0805ER100K
Vishay DaleVishay Dale
ILSB0805ER100K Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: ILSB0805ER100K
Manufacturer/Brand: Dale / Vishay
Product description FIXED IND 10UH 15MA 1.15 OHM SMD
Datasheets: ILSB0805ER100K.pdf
Reference Price (In US Dollars)
3000 pcs
6000 pcs
  • Message
Specifications of ILSB0805ER100K
Part Number ILSB0805ER100K Manufacturer Vishay Dale
Description FIXED IND 10UH 15MA 1.15 OHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant