ILSB0603ER6R8K
Dale / VishayDale / Vishay
ILSB0603ER6R8K Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: ILSB0603ER6R8K
Manufacturer/Brand: Dale / Vishay
Product description FIXED IND 6.8UH 15MA 1.7 OHM SMD
Datasheets: ILSB0603ER6R8K.pdf
Reference Price (In US Dollars)
4000 pcs
8000 pcs
  • Message
Specifications of ILSB0603ER6R8K
Part Number ILSB0603ER6R8K Manufacturer Dale / Vishay
Description FIXED IND 6.8UH 15MA 1.7 OHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant