ILSB0603ER5R6K
Dale / VishayDale / Vishay
ILSB0603ER5R6K Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: ILSB0603ER5R6K
Manufacturer/Brand: Dale / Vishay
Product description FIXED IND 5.6UH 15MA 1.55 OHM
Datasheets: ILSB0603ER5R6K.pdf
Reference Price (In US Dollars)
4000 pcs
8000 pcs
  • Message
Specifications of ILSB0603ER5R6K
Part Number ILSB0603ER5R6K Manufacturer Dale / Vishay
Description FIXED IND 5.6UH 15MA 1.55 OHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant