CRCW25123K60JNEGHP
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW25123K60JNEGHP Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: CRCW25123K60JNEGHP
Manufacturer/Brand: Dale / Vishay
Product description RES SMD 3.6K OHM 5% 1.5W 2512
Datasheets: CRCW25123K60JNEGHP.pdf
  • Message
Specifications of CRCW25123K60JNEGHP
Part Number CRCW25123K60JNEGHP Manufacturer Dale / Vishay
Description RES SMD 3.6K OHM 5% 1.5W 2512 Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 517727 pcs Data sheet CRCW25123K60JNEGHP.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
CRCW25123K57FKTG
CRCW25123K57FKTG
Manufacturers: Dale / Vishay
Description: RES SMD 3.57K OHM 1% 1W 2512
In stock: 776547 pcs
Download: CRCW25123K57FKTG.pdf
RFQ
CRCW25123K60FKEGHP
CRCW25123K60FKEGHP
Manufacturers: Dale / Vishay
Description: RES SMD 3.6K OHM 1% 1.5W 2512
Download: CRCW25123K60FKEGHP.pdf
RFQ
CRCW25123K60JNEG
CRCW25123K60JNEG
Description: RES SMD 3.6K OHM 5% 1W 2512