CRCW25123K60JNEG
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW25123K60JNEG Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: CRCW25123K60JNEG
Manufacturer/Brand: Dale / Vishay
Product description RES SMD 3.6K OHM 5% 1W 2512
Datasheets: CRCW25123K60JNEG.pdf
Reference Price (In US Dollars)
2000 pcs
6000 pcs
  • Message
Specifications of CRCW25123K60JNEG
Part Number CRCW25123K60JNEG Manufacturer Dale / Vishay
Description RES SMD 3.6K OHM 5% 1W 2512 Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant