CRCW0402787RFKEDHP
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW0402787RFKEDHP Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: CRCW0402787RFKEDHP
Manufacturer/Brand: Dale / Vishay
Product description RES SMD 787 OHM 1% 1/5W 0402
Datasheets: CRCW0402787RFKEDHP.pdf
Reference Price (In US Dollars)
10000 pcs
  • Message
Specifications of CRCW0402787RFKEDHP
Part Number CRCW0402787RFKEDHP Manufacturer Dale / Vishay
Description RES SMD 787 OHM 1% 1/5W 0402 Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 7499485 pcs Data sheet CRCW0402787RFKEDHP.pdf
Related Products
CRCW0402787KFKEDHP
CRCW0402787KFKEDHP
Manufacturers: Dale / Vishay
Description: RES SMD 787K OHM 1% 1/5W 0402
In stock: 7308690 pcs
Download: CRCW0402787KFKEDHP.pdf
RFQ
CRCW0402787KFKEDC
CRCW0402787KFKEDC
Manufacturers: Dale / Vishay
Description: RES 787K OHM 1% 1/16W 0402
Download: CRCW0402787KFKEDC.pdf
RFQ
CRCW0402787RFKED
CRCW0402787RFKED
Description: RES SMD 787 OHM 1% 1/16W 0402