CRCW0402787KFKED
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW0402787KFKED Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: CRCW0402787KFKED
Manufacturer/Brand: Dale / Vishay
Product description RES SMD 787K OHM 1% 1/16W 0402
Datasheets: CRCW0402787KFKED.pdf
Reference Price (In US Dollars)
10000 pcs
30000 pcs
  • Message
Specifications of CRCW0402787KFKED
Part Number CRCW0402787KFKED Manufacturer Dale / Vishay
Description RES SMD 787K OHM 1% 1/16W 0402 Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 21964317 pcs Data sheet CRCW0402787KFKED.pdf
Related Products
CRCW040276R8FKTD
CRCW040276R8FKTD
Manufacturers: Dale / Vishay
Description: RES SMD 76.8 OHM 1% 1/16W 0402
In stock: 6006863 pcs
Download: CRCW040276R8FKTD.pdf
RFQ
CRCW040276K8FKEDHP
CRCW040276K8FKEDHP
Manufacturers: Dale / Vishay
Description: RES SMD 76.8K OHM 1% 1/5W 0402
Download: CRCW040276K8FKEDHP.pdf
RFQ
CRCW0402787KFKEDHP
CRCW0402787KFKEDHP
Description: RES SMD 787K OHM 1% 1/5W 0402
Download: CRCW0402787KFKEDHP.pdf
CRCW0402787KFKEDC
CRCW0402787KFKEDC
Description: RES 787K OHM 1% 1/16W 0402