CRCW04023R30FKED
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW04023R30FKED Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: CRCW04023R30FKED
Manufacturer/Brand: Dale / Vishay
Product description RES SMD 3.3 OHM 1% 1/16W 0402
Datasheets: CRCW04023R30FKED.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Message
Specifications of CRCW04023R30FKED
Part Number CRCW04023R30FKED Manufacturer Dale / Vishay
Description RES SMD 3.3 OHM 1% 1/16W 0402 Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 939940 pcs Data sheet CRCW04023R30FKED.pdf
Related Products
CRCW04023R24FNED
CRCW04023R24FNED
Manufacturers: Dale / Vishay
Description: RES SMD 3.24 OHM 1% 1/16W 0402
In stock: 16311092 pcs
Download: CRCW04023R24FNED.pdf
RFQ
CRCW04023R30FNTD
CRCW04023R30FNTD
Manufacturers: Dale / Vishay
Description: RES SMD 3.3 OHM 1% 1/16W 0402
Download: CRCW04023R30FNTD.pdf
RFQ
CRCW04023R30FKEDHP
CRCW04023R30FKEDHP
Description: RES SMD 3.3 OHM 1% 1/5W 0402
Download: CRCW04023R30FKEDHP.pdf
CRCW04023R30FKEDC
CRCW04023R30FKEDC
Description: RES 3.3 OHM 1% 1/16W 0402