CRCW04023R24FKEDHP
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW04023R24FKEDHP Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: CRCW04023R24FKEDHP
Manufacturer/Brand: Dale / Vishay
Product description RES SMD 3.24 OHM 1% 1/5W 0402
Datasheets: CRCW04023R24FKEDHP.pdf
Reference Price (In US Dollars)
10000 pcs
  • Message
Specifications of CRCW04023R24FKEDHP
Part Number CRCW04023R24FKEDHP Manufacturer Dale / Vishay
Description RES SMD 3.24 OHM 1% 1/5W 0402 Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 7135779 pcs Data sheet CRCW04023R24FKEDHP.pdf
Related Products
CRCW04023R09FNTD
CRCW04023R09FNTD
Manufacturers: Dale / Vishay
Description: RES SMD 3.09 OHM 1% 1/16W 0402
In stock: 7511345 pcs
Download: CRCW04023R09FNTD.pdf
RFQ
CRCW04023R24FKED
CRCW04023R24FKED
Manufacturers: Dale / Vishay
Description: RES SMD 3.24 OHM 1% 1/16W 0402