AVEZ157M06X16T-F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
AVEZ157M06X16T-F Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: AVEZ157M06X16T-F
Manufacturer/Brand: Cornell Dubilier Electronics
Product description CAP ALUM 150UF 20% 6.3V SMD
Datasheets: AVEZ157M06X16T-F.pdf
  • Message
Specifications of AVEZ157M06X16T-F
Part Number AVEZ157M06X16T-F Manufacturer Cornell Dubilier Electronics
Description CAP ALUM 150UF 20% 6.3V SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant