AVEZ107M25X16T-F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
AVEZ107M25X16T-F Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: AVEZ107M25X16T-F
Manufacturer/Brand: Cornell Dubilier Electronics
Product description CAP ALUM 100UF 20% 25V SMD
Datasheets: AVEZ107M25X16T-F.pdf
  • Message
Specifications of AVEZ107M25X16T-F
Part Number AVEZ107M25X16T-F Manufacturer Cornell Dubilier Electronics
Description CAP ALUM 100UF 20% 25V SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant