AFC226M25D16T-F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
AFC226M25D16T-F Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: AFC226M25D16T-F
Manufacturer/Brand: Cornell Dubilier Electronics
Product description CAP ALUM 22UF 20% 25V SMD
Datasheets: AFC226M25D16T-F.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1000 pcs
  • Message
Specifications of AFC226M25D16T-F
Part Number AFC226M25D16T-F Manufacturer Cornell Dubilier Electronics
Description CAP ALUM 22UF 20% 25V SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant