AFC106M35C12B-F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
AFC106M35C12B-F Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: AFC106M35C12B-F
Manufacturer/Brand: Cornell Dubilier Electronics
Product description CAP ALUM 10UF 20% 35V SMD
Datasheets: AFC106M35C12B-F.pdf
  • Message
Specifications of AFC106M35C12B-F
Part Number AFC106M35C12B-F Manufacturer Cornell Dubilier Electronics
Description CAP ALUM 10UF 20% 35V SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant