765M5055220
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 765M5055220
Manufacturer/Brand: Cornell Dubilier Electronics
Product description AXIAL FILM
Datasheets:
Reference Price (In US Dollars)
1000 pcs
  • Message
Specifications of 765M5055220
Part Number 765M5055220 Manufacturer Cornell Dubilier Electronics
Description AXIAL FILM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 24119 pcs Data sheet
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
Manufacturers: Agastat Relays / TE Connectivity
Description: HOOK-UP STRND 24AWG 600V BROWN
In stock: 616701 pcs
Download: 765989-000.pdf
RFQ
Manufacturers: Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Description: SWITCH PRESSURE D.C. 10PSI
Download: 76580-00000100-01.pdf
RFQ
765A-20
765A-20
Manufacturers: L3 Narda-MITEQ
Description: RF ATTENUATOR 20DB NTYPE MODULE
In stock: 115 pcs
Download: 765A-20.pdf
76580
Manufacturers: Wiha
Description: BIT SQUARE SZ3 1.93" 10/PK