765M2055220
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 765M2055220
Manufacturer/Brand: Cornell Dubilier Electronics
Product description AXIAL FILM
Datasheets:
Reference Price (In US Dollars)
1000 pcs
  • Message
Specifications of 765M2055220
Part Number 765M2055220 Manufacturer Cornell Dubilier Electronics
Description AXIAL FILM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 41821 pcs Data sheet
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
Manufacturers: Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Description: SWITCH PRESSURE D.C. 10PSI
In stock: 2106 pcs
Download: 76580-00000100-01.pdf
RFQ
Manufacturers: Agastat Relays / TE Connectivity
Description: HOOK-UP STRND 24AWG 600V BROWN
Download: 765989-000.pdf
RFQ
Description: SWITCH PRESSURE SPST N.O. 4PSI
765A-20
765A-20
Manufacturers: L3 Narda-MITEQ
Description: RF ATTENUATOR 20DB NTYPE MODULE
In stock: 115 pcs
Download: 765A-20.pdf
765A-10
765A-10
Manufacturers: L3 Narda-MITEQ
Description: RF ATTENUATOR 10DB NTYPE MODULE
In stock: 101 pcs
Download: 765A-10.pdf
765M205122-102
765M205122-102
Manufacturers: Cornell Dubilier Electronics
Description: AXIAL FILM
Download:
765K
765K
Manufacturers: Conxall / Switchcraft
Description: CONN PWR PLUG 2.5X5.5MM SOLDER
Download: 765K.pdf
765A-30
765A-30
Description: RF ATTENUATOR 30DB NTYPE MODULE
In stock: 109 pcs
Download: 765A-30.pdf
Description: AXIAL FILM
Download:
76580
Manufacturers: Wiha
Description: BIT SQUARE SZ3 1.93" 10/PK
Industry News
Rohm adds 10 automotive SiC mosfets
ON adds to SiC MOSFETs
APEC: TI thinks laterally to make ac-dc chip with 15mW stand-by
Sponsored Content: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyser
Semi manufacturing equipment spend expected to decline 14% this year and grow 27% next year