168105J63G-F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
168105J63G-F Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 168105J63G-F
Manufacturer/Brand: Cornell Dubilier Electronics
Product description CAP FILM 1UF 5% 63VDC RADIAL
Datasheets: 168105J63G-F.pdf
Reference Price (In US Dollars)
5000 pcs
  • Message
Specifications of 168105J63G-F
Part Number 168105J63G-F Manufacturer Cornell Dubilier Electronics
Description CAP FILM 1UF 5% 63VDC RADIAL Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 82345 pcs Data sheet 168105J63G-F.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
168104K63A-F
168104K63A-F
Manufacturers: Cornell Dubilier Electronics
Description: CAP FILM 0.1UF 10% 63VDC RADIAL
In stock: 84055 pcs
Download: 168104K63A-F.pdf
RFQ
168105K63G-F
168105K63G-F
Description: CAP FILM 1UF 10% 63VDC RADIAL
Download: 168105K63G-F.pdf
RFQ
Manufacturers: Phoenix Contact
Description: CONN M12 4POS PLUG
Download: 1681088.pdf
168105J50G-F
168105J50G-F
Description: CAP FILM 1UF 5% 50VDC RADIAL
Download: 168105J50G-F.pdf
Manufacturers: Phoenix Contact
Description: CONN M12 4POS SOCKET
Download: 1681114.pdf
Description: CONN PLUG MALE 4POS SCREW
168104K63A
168104K63A