168104K50A-F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
168104K50A-F Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 168104K50A-F
Manufacturer/Brand: Cornell Dubilier Electronics
Product description CAP FILM 0.1UF 10% 50VDC RADIAL
Datasheets: 168104K50A-F.pdf
Reference Price (In US Dollars)
5000 pcs
  • Message
Specifications of 168104K50A-F
Part Number 168104K50A-F Manufacturer Cornell Dubilier Electronics
Description CAP FILM 0.1UF 10% 50VDC RADIAL Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 330679 pcs Data sheet 168104K50A-F.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
168104J100H-F
168104J100H-F
Manufacturers: Cornell Dubilier Electronics
Description: CAP FILM 0.1UF 5% 100VDC RADIAL
In stock: 69571 pcs
Download: 168104J100H-F.pdf
RFQ
168104K63A-F
168104K63A-F
Description: CAP FILM 0.1UF 10% 63VDC RADIAL
Download: 168104K63A-F.pdf
RFQ
168104K63A
168104K63A