DA15SUA197
CannonCannon
Cannon
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: DA15SUA197
Manufacturer/Brand: Cannon
Product description CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT
Datasheets: DA15SUA197.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
5 pcs
  • Message
Specifications of DA15SUA197
Part Number DA15SUA197 Manufacturer Cannon
Description CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 2096 pcs Data sheet DA15SUA197.pdf
Related Products
DA16-120US
DA16-120US
Manufacturers: Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Description: AC/DC WALL MNT ADAPTER 12.2V 16W
In stock: 4117 pcs
Download: DA16-120US.pdf
RFQ
DA15SK126
DA15SK126
Manufacturers: Cannon
Description: CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT
Download:
RFQ
DA15SU
DA15SU
Manufacturers: Cannon
Download: DA15SU.pdf
DA15STF179C
DA15STF179C
Manufacturers: Bel
Description: DSUB 15 F WW .585" TIN
Download:
DA15SV
DA15SV
Manufacturers: Bel
Description: DSUB 15 F PCB STR G ZINC
DA15STF179
DA15STF179
Description: DSUB 15 F WW .375" TIN
Download: DA15SV.pdf
DA16-120UK
DA16-120UK
Download: DA16-120UK.pdf
DA15STII
DA15STII
Description: DSUB 15 F SOD TIN GFL TIN
DA15ST
DA15ST
Description: DSUB 15 F SOD G TIN
DA15SVT
DA15SVT
Description: DSUB 15 F PCB STR G TIN
DA16-120EU
DA16-120EU
Download: DA16-120EU.pdf
ON adds to SiC MOSFETs
APEC: TI thinks laterally to make ac-dc chip with 15mW stand-by
Sponsored Content: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyser
Semi manufacturing equipment spend expected to decline 14% this year and grow 27% next year