DA15STII
BelBel
Bel
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: DA15STII
Manufacturer/Brand: Bel
Product description DSUB 15 F SOD TIN GFL TIN
Datasheets:
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Message
Specifications of DA15STII
Part Number DA15STII Manufacturer Bel
Description DSUB 15 F SOD TIN GFL TIN Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Quantity Available 12664 pcs Data sheet
Related Products
DA15SV
DA15SV
Manufacturers: Cannon
Description: CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT
In stock: 3998 pcs
Download: DA15SV.pdf
RFQ
DA16-120EU
DA16-120EU
Manufacturers: Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Description: AC/DC WALL MNT ADAPTER 12.2V 16W
Download: DA16-120EU.pdf
RFQ
DA15SU
DA15SU
Manufacturers: Cannon
Download: DA15SU.pdf
DA15SK126
DA15SK126
Download:
Manufacturers: Bel
Description: DSUB 15 F PCB STR G ZINC
Download:
DA15SVT
DA15SVT
Manufacturers: Bel
Description: DSUB 15 F PCB STR G TIN
DA15STF179C
DA15STF179C
Description: DSUB 15 F WW .585" TIN
DA15SH
DA15SH
Download: DA15SH.pdf
DA15SII
DA15SII
Description: DSUB 15 F SOD TIN ZINC
DA15SUA197
DA15SUA197
Download: DA15SUA197.pdf
DA15ST
DA15ST
Description: DSUB 15 F SOD G TIN
DA15STF179
DA15STF179
Description: DSUB 15 F WW .375" TIN
ON adds to SiC MOSFETs
APEC: TI thinks laterally to make ac-dc chip with 15mW stand-by
Sponsored Content: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyser
Semi manufacturing equipment spend expected to decline 14% this year and grow 27% next year