753081102GPTR13
Product Overview
Part Number: 753081102GPTR13
Manufacturer/Brand: CTS Electronic Components
Product description RES ARRAY 7 RES 1K OHM 8SRT
Datasheets: 753081102GPTR13.pdf
Reference Price (In US Dollars)
5000 pcs
  • Message
Specifications of 753081102GPTR13
Part Number 753081102GPTR13 Manufacturer CTS Electronic Components
Description RES ARRAY 7 RES 1K OHM 8SRT Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 73452 pcs Data sheet 753081102GPTR13.pdf
Related Products
753081102GP
753081102GP
Manufacturers: CTS Electronic Components
Description: RES ARRAY 7 RES 1K OHM 8SRT
In stock: 40504 pcs
Description: RES ARRAY 7 RES 10K OHM 8SRT
Download: 753081103GP.pdf
RFQ
753081101GPTR7
753081101GPTR7
Description: RES ARRAY 7 RES 100 OHM 8SRT
Download: 753081101GPTR7.pdf
753081103GB
753081103GB