753081101GPTR13
Product Overview
Part Number: 753081101GPTR13
Manufacturer/Brand: CTS Electronic Components
Product description RES ARRAY 7 RES 100 OHM 8SRT
Datasheets: 753081101GPTR13.pdf
Reference Price (In US Dollars)
5000 pcs
  • Message
Specifications of 753081101GPTR13
Part Number 753081101GPTR13 Manufacturer CTS Electronic Components
Description RES ARRAY 7 RES 100 OHM 8SRT Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 73616 pcs Data sheet 753081101GPTR13.pdf
Related Products
753
Manufacturers: SCS
Description: EOS/ESD AUDIT KIT CARRY CASE
In stock: 128 pcs
Download:
RFQ
75304
Manufacturers: Wiha
Description: TWEEZER POINTED BLUNT 7.87"
In stock: 1461 pcs
Download: 75304.pdf
RFQ
753081101GPTR7
753081101GPTR7
Manufacturers: CTS Electronic Components
Description: RES ARRAY 7 RES 100 OHM 8SRT
Download: 753081101GPTR7.pdf
753081101GP
753081101GP
Download: 753081101GP.pdf
753081102GTR
753081102GTR
Description: RES ARRAY 7 RES 1K OHM 8SRT
Download: 753081102GTR.pdf
75302
Manufacturers: Wiha
Description: TWEEZER POINTED FINE 5.71"
Download: 75302.pdf
753081102GPTR13
753081102GPTR13
Download: 753081102GPTR13.pdf
Download: 753081102GP.pdf
Manufacturers: Parallax, Inc.
Description: BATTERY HLDR 4CELL AA LEADS
Description: BIT HEX 0.7MM 1.1"
753081102GB
753081102GB
Download: 753081102GB.pdf
Download: 753081102GPTR7.pdf
Industry News
Rohm adds 10 automotive SiC mosfets
ON adds to SiC MOSFETs
APEC: TI thinks laterally to make ac-dc chip with 15mW stand-by
Sponsored Content: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyser
Semi manufacturing equipment spend expected to decline 14% this year and grow 27% next year