RSFB2004
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: RSFB2004
Manufacturer/Brand: Bussmann (Eaton)
Product description RED SPOT FUSEBANK 200A 660V AC 4
Datasheets:
Stock Condition 57 pcs stock
Ship From Hong Kong
Shipment Way DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 57 pcs
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
  • Message
Specifications of RSFB2004
Part Number RSFB2004 Manufacturer Bussmann (Eaton)
Description RED SPOT FUSEBANK 200A 660V AC 4 Lead Free Status / RoHS Status
Quantity Available 57 pcs Data sheet
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
RSFBL MQG
RSFBL MQG
Manufacturers: TSC (Taiwan Semiconductor)
Description: DIODE GEN PURP 100V 500MA SUBSMA
In stock: 1915991 pcs
Download: RSFBL MQG.pdf
RFQ
RSFALHRQG
RSFALHRQG
Description: DIODE GEN PURP 50V 500MA SUB SMA
In stock: 2024622 pcs
Download: RSFALHRQG.pdf
RFQ
RSFBL M2G
RSFBL M2G
Download: RSFBL M2G.pdf
RSFALHRVG
RSFALHRVG
Download: RSFALHRVG.pdf
RSFALHRTG
RSFALHRTG
Download: RSFALHRTG.pdf
RSFBL MHG
RSFBL MHG
Download: RSFBL MHG.pdf
RSFBL R3G
RSFBL R3G
Download: RSFBL R3G.pdf
RSFB2006
RSFB2006
Manufacturers: Bussmann (Eaton)
Description: RED SPOT FUSEBANK 200A 660V AC 6
In stock: 35 pcs
Download:
RSFALHRHG
RSFALHRHG
Download: RSFALHRHG.pdf
RSFALHRUG
RSFALHRUG
Download: RSFALHRUG.pdf
RSFALHRFG
RSFALHRFG
Download: RSFALHRFG.pdf
RSFBL MTG
RSFBL MTG
Download: RSFBL MTG.pdf
Industry News
Rohm adds 10 automotive SiC mosfets
ON adds to SiC MOSFETs
APEC: TI thinks laterally to make ac-dc chip with 15mW stand-by
Sponsored Content: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyser
Semi manufacturing equipment spend expected to decline 14% this year and grow 27% next year