FP0404R1-R065-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: FP0404R1-R065-R
Manufacturer/Brand: Bussmann (Eaton)
Product description FIXED INDUCTOR 65NH 24A SMT
Datasheets: FP0404R1-R065-R.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1800 pcs
  • Message
Specifications of FP0404R1-R065-R
Part Number FP0404R1-R065-R Manufacturer Bussmann (Eaton)
Description FIXED INDUCTOR 65NH 24A SMT Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 127980 pcs Data sheet FP0404R1-R065-R.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
FP04-3U
FP04-3U
Manufacturers: Vector Electronics & Technology, Inc.
Description: PANEL FRONT DIN FIXED 3U X 4HP
In stock: 4072 pcs
Download: FP04-3U.pdf
RFQ
FP03-6U
FP03-6U
Description: PANEL FRONT DIN FIXED 6U X 3HP
Download: FP03-6U.pdf
RFQ
FP0404R1-R080-R
FP0404R1-R080-R
Manufacturers: Bussmann (Eaton)
Description: IND FP0404 80NH 19.5APK 2 PAD SM