FP0404R1-R022-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: FP0404R1-R022-R
Manufacturer/Brand: Bussmann (Eaton)
Product description FIXED IND 22NH 19A 0.32 MOHM SMD
Datasheets: FP0404R1-R022-R.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1800 pcs
  • Message
Specifications of FP0404R1-R022-R
Part Number FP0404R1-R022-R Manufacturer Bussmann (Eaton)
Description FIXED IND 22NH 19A 0.32 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 119318 pcs Data sheet FP0404R1-R022-R.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
FP0115CAC1FF-C2
FP0115CAC1FF-C2
Manufacturers: NKK Switches
Description: SWITCH PUSHBUTTON
In stock: 6425 pcs
Download: FP0115CAC1FF-C2.pdf
RFQ
FP0404R1-R065-I
FP0404R1-R065-I
Manufacturers: Bussmann (Eaton)
Description: IND FP0404 65NH 24APK 2PAD SMT