CTX10-1-52M-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
CTX10-1-52M-R Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: CTX10-1-52M-R
Manufacturer/Brand: Bussmann (Eaton)
Product description FIXED IND 10UH 2.4A 48.1 MOHM TH
Datasheets: CTX10-1-52M-R.pdf
Reference Price (In US Dollars)
510 pcs
  • Message
Specifications of CTX10-1-52M-R
Part Number CTX10-1-52M-R Manufacturer Bussmann (Eaton)
Description FIXED IND 10UH 2.4A 48.1 MOHM TH Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant