SRU5028A-330Y
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SRU5028A-330Y Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SRU5028A-330Y
Manufacturer/Brand: Bourns, Inc.
Product description FIXED IND 33UH 800MA 260 MOHM
Datasheets: SRU5028A-330Y.pdf
Reference Price (In US Dollars)
600 pcs
1200 pcs
3000 pcs
  • Message
Specifications of SRU5028A-330Y
Part Number SRU5028A-330Y Manufacturer Bourns, Inc.
Description FIXED IND 33UH 800MA 260 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant