SRU1063A-4R7Y
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SRU1063A-4R7Y Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SRU1063A-4R7Y
Manufacturer/Brand: Bourns, Inc.
Product description FIXED IND 4.7UH 5.5A 14 MOHM SMD
Datasheets: SRU1063A-4R7Y.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Message
Specifications of SRU1063A-4R7Y
Part Number SRU1063A-4R7Y Manufacturer Bourns, Inc.
Description FIXED IND 4.7UH 5.5A 14 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant