CS160808-82NK
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CS160808-82NK Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: CS160808-82NK
Manufacturer/Brand: Bourns, Inc.
Product description FIXED IND 82NH 200MA 250 MOHM
Datasheets: CS160808-82NK.pdf
Reference Price (In US Dollars)
4000 pcs
  • Message
Specifications of CS160808-82NK
Part Number CS160808-82NK Manufacturer Bourns, Inc.
Description FIXED IND 82NH 200MA 250 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant