SCRH104-6R8
BelBel
SCRH104-6R8 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SCRH104-6R8
Manufacturer/Brand: Bel
Product description FIXED IND 6.8UH 3.6A 44 MOHM SMD
Datasheets: SCRH104-6R8.pdf
Reference Price (In US Dollars)
500 pcs
  • Message
Specifications of SCRH104-6R8
Part Number SCRH104-6R8 Manufacturer Bel
Description FIXED IND 6.8UH 3.6A 44 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant