SCRH104-680
BelBel
SCRH104-680 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SCRH104-680
Manufacturer/Brand: Bel
Product description FIXED IND 68UH 1.17A 290 MOHM
Datasheets: SCRH104-680.pdf
Reference Price (In US Dollars)
500 pcs
  • Message
Specifications of SCRH104-680
Part Number SCRH104-680 Manufacturer Bel
Description FIXED IND 68UH 1.17A 290 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant