SC5040F-220
BelBel
SC5040F-220 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SC5040F-220
Manufacturer/Brand: Bel
Product description FIXED IND 22UH 6.5A 34.2 MOHM
Datasheets: SC5040F-220.pdf
Reference Price (In US Dollars)
200 pcs
  • Message
Specifications of SC5040F-220
Part Number SC5040F-220 Manufacturer Bel
Description FIXED IND 22UH 6.5A 34.2 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 100339 pcs Data sheet SC5040F-220.pdf
Related Products
SC5040F-101
SC5040F-101
Manufacturers: Bel
Description: FIXED IND 100UH 2.8A 146 MOHM
In stock: 85588 pcs
Download: SC5040F-101.pdf
RFQ
SC5040F-151
SC5040F-151
Manufacturers: Bel
Description: FIXED IND 150UH 2.3A 216 MOHM
Download: SC5040F-151.pdf
RFQ
SC5040F-150
SC5040F-150
Description: FIXED IND 15UH 8A 23.5 MOHM SMD
Download: SC5040F-150.pdf
Download: SC502S.pdf
SC5040F-331
SC5040F-331
Description: FIXED IND 330UH 1.5A 450 MOHM
Download: SC5040F-331.pdf
SC5040F-100
SC5040F-100
Description: FIXED IND 10UH 9.5A 15.7 MOHM
Download: SC5040F-100.pdf
SC5040F-471
SC5040F-471
Description: FIXED IND 470UH 1.2A 600 MOHM
Download: SC5040F-471.pdf
SC5040F-221
SC5040F-221
Description: FIXED IND 220UH 1.8A 310 MOHM
Download: SC5040F-221.pdf
Download: SC503J4J.pdf
SC5040F-330
SC5040F-330
Description: FIXED IND 33UH 5A 51.2 MOHM SMD
Download: SC5040F-330.pdf
SC5040F-4R7
SC5040F-4R7
Description: FIXED IND 4.7UH 14A 8.5 MOHM SMD
Download: SC5040F-4R7.pdf
SC5040F-470
SC5040F-470
Description: FIXED IND 47UH 4A 71.4 MOHM SMD
Download: SC5040F-470.pdf
ON adds to SiC MOSFETs
APEC: TI thinks laterally to make ac-dc chip with 15mW stand-by
Sponsored Content: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyser
Semi manufacturing equipment spend expected to decline 14% this year and grow 27% next year