SC5040F-150
BelBel
SC5040F-150 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SC5040F-150
Manufacturer/Brand: Bel
Product description FIXED IND 15UH 8A 23.5 MOHM SMD
Datasheets: SC5040F-150.pdf
Reference Price (In US Dollars)
200 pcs
  • Message
Specifications of SC5040F-150
Part Number SC5040F-150 Manufacturer Bel
Description FIXED IND 15UH 8A 23.5 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 103579 pcs Data sheet SC5040F-150.pdf
Related Products
SC5040F-331
SC5040F-331
Manufacturers: Bel
Description: FIXED IND 330UH 1.5A 450 MOHM
In stock: 97779 pcs
Download: SC5040F-331.pdf
RFQ
SC5040F-101
SC5040F-101
Manufacturers: Bel
Description: FIXED IND 100UH 2.8A 146 MOHM
Download: SC5040F-101.pdf
RFQ
SC5040F-220
SC5040F-220
Description: FIXED IND 22UH 6.5A 34.2 MOHM
Download: SC5040F-220.pdf
SC5040F-221
SC5040F-221
Description: FIXED IND 220UH 1.8A 310 MOHM
Download: SC5040F-221.pdf
SC5022FH-R82
SC5022FH-R82
Description: FIXED IND 820NH 17A 2.6 MOHM SMD
Download: SC5022FH-R82.pdf
SC5040F-100
SC5040F-100
Description: FIXED IND 10UH 9.5A 15.7 MOHM
Download: SC5040F-100.pdf
SC5040F-330
SC5040F-330
Description: FIXED IND 33UH 5A 51.2 MOHM SMD
Download: SC5040F-330.pdf
Download: SC503J4J.pdf
SC5022FH-R47
SC5022FH-R47
Description: FIXED IND 470NH 20A 2 MOHM SMD
Download: SC5022FH-R47.pdf
SC5040F-151
SC5040F-151
Description: FIXED IND 150UH 2.3A 216 MOHM
Download: SC5040F-151.pdf
SC5040F-470
SC5040F-470
Description: FIXED IND 47UH 4A 71.4 MOHM SMD
Download: SC5040F-470.pdf
ON adds to SiC MOSFETs
APEC: TI thinks laterally to make ac-dc chip with 15mW stand-by
Sponsored Content: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyser
Semi manufacturing equipment spend expected to decline 14% this year and grow 27% next year