SC414MF-120
BelBel
SC414MF-120 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SC414MF-120
Manufacturer/Brand: Bel
Product description FIXED IND 12UH 820MA 367 MOHM
Datasheets: SC414MF-120.pdf
  • Message
Specifications of SC414MF-120
Part Number SC414MF-120 Manufacturer Bel
Description FIXED IND 12UH 820MA 367 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 233567 pcs Data sheet SC414MF-120.pdf
Related Products
SC414MF-150
SC414MF-150
Manufacturers: Bel
Description: FIXED IND 15UH 740MA 425 MOHM
In stock: 226035 pcs
Download: SC414MF-150.pdf
RFQ
SC414MF-1R0
SC414MF-1R0
Manufacturers: Bel
Description: FIXED IND 1UH 2.65A 63 MOHM SMD
Download: SC414MF-1R0.pdf
RFQ
SC414MF-220
SC414MF-220
Description: FIXED IND 22UH 660MA 569 MOHM
Download: SC414MF-220.pdf
SC403MLTRT
SC403MLTRT
Manufacturers: Semtech
Description: IC REG DL BCK/LINEAR SYNC 32MLPQ
Download: SC403MLTRT.pdf
SC410MLTRT
SC410MLTRT
Manufacturers: Semtech
Description: IC REG BUCK ADJ 3A SYNC 10MLPD
Download: SC410MLTRT.pdf
SC403BMLTRT
SC403BMLTRT
Download: SC403BMLTRT.pdf
SC414MF-1R5
SC414MF-1R5
Description: FIXED IND 1.5UH 2.1A 106 MOHM
Download: SC414MF-1R5.pdf
SC414MF-270
SC414MF-270
Description: FIXED IND 27UH 620MA 792 MOHM
Download: SC414MF-270.pdf
SC412AMLTRT
SC412AMLTRT
Description: IC REG CTRLR BUCK 16MLP
Download: SC412AMLTRT.pdf
SC414MF-180
SC414MF-180
Description: FIXED IND 18UH 680MA 497 MOHM
Download: SC414MF-180.pdf
SC414MF-100
SC414MF-100
Description: FIXED IND 10UH 900MA 307 MOHM
Download: SC414MF-100.pdf
SC4120A
SC4120A
Manufacturers: Hamlin / Littelfuse
Description: S.S. CONTROL 4 CHANNEL CHASER
Download: SC4120A.pdf
ON adds to SiC MOSFETs
APEC: TI thinks laterally to make ac-dc chip with 15mW stand-by
Sponsored Content: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyser
Semi manufacturing equipment spend expected to decline 14% this year and grow 27% next year