SC414MF-100
BelBel
SC414MF-100 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SC414MF-100
Manufacturer/Brand: Bel
Product description FIXED IND 10UH 900MA 307 MOHM
Datasheets: SC414MF-100.pdf
Reference Price (In US Dollars)
3000 pcs
  • Message
Specifications of SC414MF-100
Part Number SC414MF-100 Manufacturer Bel
Description FIXED IND 10UH 900MA 307 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 274702 pcs Data sheet SC414MF-100.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
SC410MLTRT
SC410MLTRT
Manufacturers: Semtech
Description: IC REG BUCK ADJ 3A SYNC 10MLPD
In stock: 64391 pcs
Download: SC410MLTRT.pdf
RFQ
SC4120A
SC4120A
Manufacturers: Hamlin / Littelfuse
Description: S.S. CONTROL 4 CHANNEL CHASER
Download: SC4120A.pdf
RFQ
SC414MF-120
SC414MF-120
Manufacturers: Bel
Description: FIXED IND 12UH 820MA 367 MOHM
Download: SC414MF-120.pdf
SC414MF-1R0
SC414MF-1R0
Manufacturers: Bel
Description: FIXED IND 1UH 2.65A 63 MOHM SMD
Download: SC414MF-1R0.pdf
SC403MLTRT
SC403MLTRT
Manufacturers: Semtech
Description: IC REG DL BCK/LINEAR SYNC 32MLPQ
Download: SC403MLTRT.pdf
SC403BMLTRT
SC403BMLTRT
Download: SC403BMLTRT.pdf
SC414MF-220
SC414MF-220
Description: FIXED IND 22UH 660MA 569 MOHM
Download: SC414MF-220.pdf
SC414MF-1R5
SC414MF-1R5
Description: FIXED IND 1.5UH 2.1A 106 MOHM
Download: SC414MF-1R5.pdf
SC414MF-180
SC414MF-180
Description: FIXED IND 18UH 680MA 497 MOHM
Download: SC414MF-180.pdf
SC414MF-150
SC414MF-150
Description: FIXED IND 15UH 740MA 425 MOHM
Download: SC414MF-150.pdf
SC412AMLTRT
SC412AMLTRT
Description: IC REG CTRLR BUCK 16MLP
Download: SC412AMLTRT.pdf
SC402S
SC402S
Manufacturers: 3M
Description: CONTROLLER 4-WIRE SER RESISTIVE
Download: SC402S.pdf
Industry News
Rohm adds 10 automotive SiC mosfets
ON adds to SiC MOSFETs
APEC: TI thinks laterally to make ac-dc chip with 15mW stand-by
Sponsored Content: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyser
Semi manufacturing equipment spend expected to decline 14% this year and grow 27% next year