SC10F-820
BelBel
SC10F-820 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SC10F-820
Manufacturer/Brand: Bel
Product description FIXED IND 82UH 1.68A 230 MOHM
Datasheets: SC10F-820.pdf
  • Message
Specifications of SC10F-820
Part Number SC10F-820 Manufacturer Bel
Description FIXED IND 82UH 1.68A 230 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 255512 pcs Data sheet SC10F-820.pdf
Related Products
SC10R68KT
SC10R68KT
Manufacturers: AMP Connectors / TE Connectivity
Description: FIXED IND 680NH 1.21A 160 MOHM
In stock: 47006 pcs
Download: SC10R68KT.pdf
RFQ
SC1101CSTRT
SC1101CSTRT
Manufacturers: Semtech
Description: IC REG CTRLR BUCK 8SOIC
Download: SC1101CSTRT.pdf
RFQ
SC10F-821
SC10F-821
Manufacturers: Bel
Description: FIXED IND 820UH 500MA 2.44 OHM
Download: SC10F-821.pdf
SC10F-681
SC10F-681
Manufacturers: Bel
Description: FIXED IND 680UH 540MA 1.9 OHM
Download: SC10F-681.pdf
SC10F-561
SC10F-561
Description: FIXED IND 560UH 580MA 1.63 OHM
SC10F-471
Description: FIXED IND 470UH 640MA 1.25 OHM
SC10F-470
Description: FIXED IND 47UH 2A 150 MOHM SMD
Download: SC10F-470.pdf
SC110
SC110
Manufacturers: Mallory Sonalert Products
Description: AUDIO PIEZO IND 30-120V PNL MNT
Download: SC110.pdf
SC10R22KT
SC10R22KT
Description: FIXED IND 220NH 1.77A 75 MOHM TH
Download: SC10R22KT.pdf
SC10F-560
SC10F-560
Description: FIXED IND 56UH 1.88A 180 MOHM
Download: SC10F-560.pdf
SC10F-680
SC10F-680
Description: FIXED IND 68UH 1.8A 200 MOHM SMD
Download: SC10F-680.pdf
SC10R10KT
SC10R10KT
Description: FIXED IND 100NH 2.06A 55 MOHM TH
Download: SC10R10KT.pdf
ON adds to SiC MOSFETs
APEC: TI thinks laterally to make ac-dc chip with 15mW stand-by
Sponsored Content: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyser
Semi manufacturing equipment spend expected to decline 14% this year and grow 27% next year