SC10F-680
BelBel
SC10F-680 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SC10F-680
Manufacturer/Brand: Bel
Product description FIXED IND 68UH 1.8A 200 MOHM SMD
Datasheets: SC10F-680.pdf
  • Message
Specifications of SC10F-680
Part Number SC10F-680 Manufacturer Bel
Description FIXED IND 68UH 1.8A 200 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 235438 pcs Data sheet SC10F-680.pdf
Related Products
SC10R10KT
SC10R10KT
Manufacturers: AMP Connectors / TE Connectivity
Description: FIXED IND 100NH 2.06A 55 MOHM TH
In stock: 49693 pcs
Download: SC10R10KT.pdf
Manufacturers: Bel
Description: FIXED IND 56UH 1.88A 180 MOHM
Download: SC10F-560.pdf
RFQ
SC10R68KT
SC10R68KT
Description: FIXED IND 680NH 1.21A 160 MOHM
Download: SC10R68KT.pdf
SC10F-390
SC10F-390
Manufacturers: Bel
Description: FIXED IND 39UH 2.2A 120 MOHM SMD
Download: SC10F-390.pdf
SC10R22KT
SC10R22KT
Description: FIXED IND 220NH 1.77A 75 MOHM TH
Download: SC10R22KT.pdf
SC10F-681
SC10F-681
Description: FIXED IND 680UH 540MA 1.9 OHM
Download: SC10F-681.pdf
SC10F-820
SC10F-820
Description: FIXED IND 82UH 1.68A 230 MOHM
Download: SC10F-820.pdf
SC10F-561
SC10F-561
Description: FIXED IND 560UH 580MA 1.63 OHM
SC10F-471
Description: FIXED IND 470UH 640MA 1.25 OHM
SC10F-470
Description: FIXED IND 47UH 2A 150 MOHM SMD
Download: SC10F-470.pdf
SC10F-821
SC10F-821
Description: FIXED IND 820UH 500MA 2.44 OHM
Download: SC10F-821.pdf
SC10F-391
SC10F-391
Description: FIXED IND 390UH 720MA 1.09 OHM
Download: SC10F-391.pdf
ON adds to SiC MOSFETs
APEC: TI thinks laterally to make ac-dc chip with 15mW stand-by
Sponsored Content: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyser
Semi manufacturing equipment spend expected to decline 14% this year and grow 27% next year