MPB125-2005G
BelBel
MPB125-2005G Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: MPB125-2005G
Manufacturer/Brand: Bel
Product description AC/DC CONVERTER 5V 12V 125W
Datasheets:
RoHs Status Lead free / RoHS Compliant
Stock Condition 818 pcs stock
Ship From Hong Kong
Shipment Way DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 818 pcs
Reference Price (In US Dollars)
72 pcs
  • Message
Specifications of MPB125-2005G
Part Number MPB125-2005G Manufacturer Bel
Description AC/DC CONVERTER 5V 12V 125W Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 818 pcs Data sheet
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
MPB125-1012G
MPB125-1012G
Manufacturers: Bel
Description: AC/DC CONVERTER 12V 125W