MPB125-2003DG
BelBel
Bel
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: MPB125-2003DG
Manufacturer/Brand: Bel
Product description AC/DC CONVERTER 3.3V 12V 125W
Datasheets:
RoHs Status Lead free / RoHS Compliant
Stock Condition 880 pcs stock
Ship From Hong Kong
Shipment Way DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 880 pcs
Reference Price (In US Dollars)
72 pcs
  • Message
Specifications of MPB125-2003DG
Part Number MPB125-2003DG Manufacturer Bel
Description AC/DC CONVERTER 3.3V 12V 125W Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant