TL1011-10
Bantam ToolsBantam Tools
Bantam Tools
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: TL1011-10
Manufacturer/Brand: Bantam Tools
Product description DRILL BIT BALL END MILL 1/32"
Datasheets: TL1011-10.pdf
Stock Condition 495 pcs stock
Ship From Hong Kong
Shipment Way DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 495 pcs
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
  • Message
Specifications of TL1011-10
Part Number TL1011-10 Manufacturer Bantam Tools
Description DRILL BIT BALL END MILL 1/32" Lead Free Status / RoHS Status
Quantity Available 495 pcs Data sheet TL1011-10.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
TL1011
TL1011
Manufacturers: Bantam Tools
Description: DRILL BIT CARBIDE 0.031"
In stock: 3936 pcs
Download: TL1011.pdf
RFQ
Manufacturers: Bantam Tools
Description: DRILL BIT FLAT END MILL 1/100"
In stock: 339 pcs
Download: TL1010-10.pdf
RFQ
Description: DRILL BIT BALL END MILL 1/64"
In stock: 414 pcs
TL1014AF160QG
TL1014AF160QG
Manufacturers: E-Switch
Description: SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
In stock: 114532 pcs
Download: TL1014AF160QG.pdf
Description: DRILL BIT CARBIDE 0.010"
Description: DRILL BIT CARBIDE 0.005"