3832510KR
Arcolectric (Bulgin)Arcolectric (Bulgin)
3832510KR Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 3832510KR
Manufacturer/Brand: Arcolectric (Bulgin)
Product description SWITCH PUSHBUTTON SPDT 16A 250V
Datasheets: 3832510KR.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Message
Specifications of 3832510KR
Part Number 3832510KR Manufacturer Arcolectric (Bulgin)
Description SWITCH PUSHBUTTON SPDT 16A 250V Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 8889 pcs Data sheet 3832510KR.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
3832510KB
3832510KB
Manufacturers: Arcolectric (Bulgin)
Description: SWITCH PUSHBUTTON SPDT 16A 250V
In stock: 9497 pcs
Download: 3832510KB.pdf
RFQ
Manufacturers: Hamlin / Littelfuse
Description: FUSE BOARD MNT 10A 300VAC RADIAL
Download: 38321000410.pdf
RFQ
Download: 38321000000.pdf
3832510KBL
3832510KBL
Download: 3832510KBL.pdf
3832510MB
3832510MB
Download: 3832510MB.pdf
3832510MG
3832510MG
Download: 3832510MG.pdf
383220
Manufacturers: Weidmuller
Description: BOX S STEEL 12.05"L X 12.05"W
In stock: 93 pcs
Download:
3832510KG
3832510KG
Download: 3832510KG.pdf
3832510KW
3832510KW