3832510KB
Arcolectric (Bulgin)Arcolectric (Bulgin)
3832510KB Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 3832510KB
Manufacturer/Brand: Arcolectric (Bulgin)
Product description SWITCH PUSHBUTTON SPDT 16A 250V
Datasheets: 3832510KB.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Message
Specifications of 3832510KB
Part Number 3832510KB Manufacturer Arcolectric (Bulgin)
Description SWITCH PUSHBUTTON SPDT 16A 250V Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 9497 pcs Data sheet 3832510KB.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
3832
Manufacturers: 3M
Description: BURIED SERVICE WIRE SPLICE KIT
In stock: 5377 pcs
Download: 3832.pdf
RFQ
3832510MBL
3832510MBL
Manufacturers: Arcolectric (Bulgin)
Description: SWITCH PUSHBUTTON SPDT 16A 250V
Download: 3832510MBL.pdf
RFQ
3832510KR
3832510KR
Download: 3832510KR.pdf
3832510KG
3832510KG
Download: 3832510KG.pdf
3832510KW
3832510KW
Download: 3832510KW.pdf
3832510KBL
3832510KBL
Download: 3832510KBL.pdf
3832
Manufacturers: Adafruit
Description: PIMORONI SCROLL:BIT FOR MICRO:BI
Download: 3832.pdf
Manufacturers: Hamlin / Littelfuse
Description: FUSE BOARD MNT 10A 300VAC RADIAL
Manufacturers: Weidmuller
Description: BOX S STEEL 12.05"L X 12.05"W
In stock: 93 pcs
Download:
3832510MB
3832510MB
Download: 3832510MB.pdf
Manufacturers: Inspired LED
Description: 24V, MX LED ELECTRONIC DRIVER, 9
In stock: 902 pcs
Download:
Industry News
Rohm adds 10 automotive SiC mosfets
ON adds to SiC MOSFETs
APEC: TI thinks laterally to make ac-dc chip with 15mW stand-by
Sponsored Content: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyser
Semi manufacturing equipment spend expected to decline 14% this year and grow 27% next year