DB13W3S500G40LF
Amphenol FCIAmphenol FCI
Amphenol FCI
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: DB13W3S500G40LF
Manufacturer/Brand: Amphenol Commercial (Amphenol ICC)
Product description CONN D-SUB RCPT 13POS R/A SOLDER
Datasheets: DB13W3S500G40LF.pdf
Reference Price (In US Dollars)
160 pcs
  • Message
Specifications of DB13W3S500G40LF
Part Number DB13W3S500G40LF Manufacturer Amphenol FCI
Description CONN D-SUB RCPT 13POS R/A SOLDER Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 7586 pcs Data sheet DB13W3S500G40LF.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
DB13W3P500M30LF
DB13W3P500M30LF
Manufacturers: Amphenol FCI
Description: CONN D-SUB PLUG 13POS R/A
In stock: 11213 pcs
Download: DB13W3P500M30LF.pdf
RFQ
DB152G
DB152G
Manufacturers: GeneSiC Semiconductor
Description: DIODE BRIDGE 100V 1.5A DB