DB13W3S300G30LF
Amphenol FCIAmphenol FCI
Amphenol FCI
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: DB13W3S300G30LF
Manufacturer/Brand: Amphenol Commercial (Amphenol ICC)
Product description CONN D-SUB RCPT 13POS VERT SLDR
Datasheets: DB13W3S300G30LF.pdf
Reference Price (In US Dollars)
400 pcs
  • Message
Specifications of DB13W3S300G30LF
Part Number DB13W3S300G30LF Manufacturer Amphenol FCI
Description CONN D-SUB RCPT 13POS VERT SLDR Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 11684 pcs Data sheet DB13W3S300G30LF.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
DB13W3P043A00LF
DB13W3P043A00LF
Manufacturers: Amphenol FCI
Description: CONN D-SUB PLUG 13P STR SLDR CUP
In stock: 5478 pcs
Download: DB13W3P043A00LF.pdf
RFQ
DB151G
DB151G
Manufacturers: GeneSiC Semiconductor
Description: DIODE BRIDGE 50V 1.5A DB
Download: DB151G.pdf
RFQ
DB13W3S500G30LF
DB13W3S500G30LF
Manufacturers: Amphenol FCI
Description: CONN D-SUB RCPT 13POS R/A SOLDER
Download: DB13W3S500G30LF.pdf
DB12NP
DB12NP
Manufacturers: Apex Tool Group
Description: NAILPULLER 12" INDEXING