ASPI-0410FS-6R8M-T
Abracon CorporationAbracon Corporation
Abracon Corporation
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: ASPI-0410FS-6R8M-T
Manufacturer/Brand: Abracon Corporation
Product description FIXED IND 6.8UH 740MA 300 MOHM
Datasheets: ASPI-0410FS-6R8M-T.pdf
Reference Price (In US Dollars)
5000 pcs
  • Message
Specifications of ASPI-0410FS-6R8M-T
Part Number ASPI-0410FS-6R8M-T Manufacturer Abracon Corporation
Description FIXED IND 6.8UH 740MA 300 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant