ASPI-0410FS-470M-T35
Abracon CorporationAbracon Corporation
ASPI-0410FS-470M-T35 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: ASPI-0410FS-470M-T35
Manufacturer/Brand: Abracon Corporation
Product description FIXED IND 47UH 240MA 1.81 OHM
Datasheets: 1.ASPI-0410FS-470M-T35.pdf2.ASPI-0410FS-470M-T35.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
  • Message
Specifications of ASPI-0410FS-470M-T35
Part Number ASPI-0410FS-470M-T35 Manufacturer Abracon Corporation
Description FIXED IND 47UH 240MA 1.81 OHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant