ASMCI-0805-1R0M-T
Abracon CorporationAbracon Corporation
ASMCI-0805-1R0M-T Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: ASMCI-0805-1R0M-T
Manufacturer/Brand: Abracon Corporation
Product description FIXED IND 1UH 300MA 200 MOHM SMD
Datasheets: 1.ASMCI-0805-1R0M-T.pdf2.ASMCI-0805-1R0M-T.pdf
Reference Price (In US Dollars)
4000 pcs
8000 pcs
  • Message
Specifications of ASMCI-0805-1R0M-T
Part Number ASMCI-0805-1R0M-T Manufacturer Abracon Corporation
Description FIXED IND 1UH 300MA 200 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant